Úvod > Aktuality > Historie aktualit > Historie aktualit - školní rok 2019/2020 > Vzdělávací aktivity přihlášených žáků 1. až 5. ročníku

Vzdělávací aktivity přihlášených žáků 1. až 5. ročníku

25.5.2020

Informujeme zákonné zástupce žáků 1. stupně ZŠ a MŠ Kolinec, že přihlášení žáci 1. až 5. ročníku se budou ve škole od pondělí 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020 účastnit „Vzdělávacích aktivit“. Podmínkou účasti je zákonnými zástupci vyplněné a podepsané "Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění včetně seznámení s vymezením osob s rizikovými faktory odevzdané v den nástupu - viz příloha.

Vzdělávací aktivity budou probíhat v pondělí až v pátek po dobu 4 vyučovacích hodin. Příchod do školy umožněn od 7:30. Ukončení vzdělávacích aktivit podle jednotlivých ročníků (skupin) a jejich rozvrhu hodin (nejpozději cca v 11:45), následuje oběd přihlášených žáků a odpolední aktivity zájmového zaměření pro přihlášené žáky (nejpozději do 14:00). Žák přichází a odchází sám, cestou do školy a ze školy je povinen dodržovat obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními. Při pobytu ve škole bude nutno dodržovat hygienická opatření nastavená školou - viz příloha a plakát "Školní hygienické desatero pro žáky".

Výuka nepřihlášených žáků i nadále probíhá distanční formou. Organizace provozu se může může měnit dle nařízení vlády ČR. Tato pravidla vycházejí z aktualizovaného manuálu MŠMT „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ viz příloha.