Úvod > Nová struktura - nemazat!! > Úvod

• modul

Další akce

O škole

Základní škola Kolinec, situovaná v malé a přívětivé obci na okraji malebného lesnatého kraje, představuje vzdělávací instituci, která se zavazuje k poskytování kvalitního vzdělání a podporuje rozvoj svých žáků ve všech oblastech jejich života. Naše škola si klade za cíl nejenom předávat znalosti a dovednosti nezbytné pro úspěšné absolvování dalšího vzdělávání, ale také podporovat osobnostní a sociální rozvoj každého jednotlivce. S dlouholetou tradicí a zaměřením na moderní pedagogické metody a technologie se Základní škola Kolinec stala důležitým pilířem vzdělávacího systému naší oblasti.

Vítáme žáky z různých sociokulturních prostředí a aktivně podporujeme jejich rozmanité zájmy a nadání. Společně s pedagogickým týmem se snažíme vytvářet prostředí, které je pro žáky stimulující, bezpečné a podporuje jejich touhu po poznání a seberealizaci. Jsme hrdí na naši školu a její úspěchy a s radostí vítáme nové členy do naší komunity, kde každý jednotlivec má možnost růst a rozvíjet svůj potenciál.