Úvod > Školní družina > Zprávy ŠD > Předběžné informace k provozu ZŠ a MŠ Kolinec od 12. 4. 2021

Předběžné informace k provozu ZŠ a MŠ Kolinec od 12. 4. 2021

12.4.2021

Návrat předškolních dětí do mateřské školy a návrat žáků 1. stupně do základní školy od pondělí 12. dubna 2021:

Webové stránky MŠMT

Informace k provozu škol od 12. dubna 2021

FAQ k první fázi návratu do škol

TESTOVANI.EDU.CZ

Video testování ve škole – LEPU testy

Instruktážní leták – LEPU testy (PDF)

Video testování ve škole - Singcelean testy

Instruktážní leták – Singcelean testy (PDF)

Informujeme zákonné zástupce předškolních dětí MŠ Kolinec, že od pondělí 12. dubna 2021 je v souladu s Mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2021 otevřená MŠ Kolinec pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Informujeme zákonné zástupce žáků 1. až 5. ročníku ZŠ Kolinec, že od pondělí 12. dubna 2021 je v souladu s Mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2021 obnovena prezenční výuka žáků 1. stupně základních škol.
Od pondělí 12. dubna 2021 platí pro všechny ročníky 1. stupně rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech).
Žáci 1. až 5. ročníku ZŠ Kolinec se budou vzdělávat kombinovaně, budou se střídat po týdnech dle následujícího rozpisu:
12. 4. 2021 – 16. 4. 2021 - prezenčně 3., 4. a 5. ročník, distančně 1. a 2. ročník,
19. 4. 2021 – 23. 4. 2021 - prezenčně 1. a 2. ročník, distančně 3., 4. a 5. ročník.
Prezenční i distanční výuka je povinná, platí omlouvání žáků dle školního řádu.

Provoz školní družiny bude upřesněn.

Od pondělí 12. dubna 2021 se mohou ve školní jídelně prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce.
Od pondělí 12. dubna 2021 budou mít všichni žáci, kteří mají daný týden prezenční výuku, a všichni předškolácioběd automaticky přihlášen.
V případě odhlášení oběda musí zákonný zástupce oběd svému dítěti odhlásit nejpozději v pondělí 12. 4. 2021 do 7:00 hodin.
Žáci, kteří se v daném týdnu neúčastní prezenční výuky, mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd, případný zájem o odběr stravy do jídlonosiče si zákonní zástupci domluví s vedoucí školní jídelny.
Vydání oběda do jídlonosiče z označeného výdejového okénka u školní kuchyně v době od 11:00 do 11:30 - prosíme o dodržování stanovené doby.

Organizace provozu školy může být průběžně upravena.

Další informace budou postupně upřesněny na webových stránkách školy.

Informace k ošetřovnému - viz webové stránky MPSV.