Úvod > Školní jídelna > Zprávy ŠJ

Zprávy ŠJ

Štítky:

Úřední hodiny v době mimořádných opatření pro veřejnost

Datum konání: 26. 3. 2020

Úřední hodiny v době mimořádných opatření pro veřejnost:
pondělí a čtvrtek 8:00 - 12:00

V případě potřeby možnost kontaktu mimo úřední hodiny na telefonní čísla 376 594 114, popř. 604 283 663
nebo na e-mailovou adresu školy skola@zskolinec.cz.

Mimořádné opatření - uzavření základní školy

Datum konání: 10. 3. 2020

Rozhodnutím vlády ČR jsou od středy 11. března 2020 uzavřeny základní školy až do odvolání.

Školní družina nebude po dobu platnosti opatření v provozu.

Mateřská škola bude zatím normálně v provozu.

Školní jídelna poskytující stravování žákům základní školy nebude po tuto dobu poskytovat školní stravování těmto žákům, bude poskytovat stravování dětem z mateřské školy a cizím strávníkům.

Další informace budou postupně upřesněny na webových stránkách školy.

Žádáme rodiče o každodenní sledování těchto informací na webových stránkách školy.

Sdělení Ministerstva zdravotnictví ČR - Mimořádná opatření:

mzcr.cz

- Mimořádné opatření I.

- Mimořádné opatření II.

Ošetřovné

Pokud v souvislosti s opatřením Ministerstva zdravotnictví bude muset rodič pečovat o dítě mladší 13 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě mladší 13 let.
Zaměstnanec - rodič má nárok na ošetřovné, pokud žije s dítětem ve společné domácnosti. Rodiče se mohou v péči o dítě vystřídat.
Podrobnosti včetně tiskopisu, který potvrzuje škola, jsou k dispozici na

Datum konání: 1. 9. 2016

Školní jídelna upozorňuje strávníky, že za účelem správného zúčtování poplatku za stravování je nutné dodržovat podmínky přihlašování a odhlašování stravy. Strávník je na základě přihlášky na začátku školního roku přihlášen k pravidelnému odběru.

Pokud stravu na daný den nechce, musí ji den předem do 14:00 hodin odhlásit.

Při nemoci je možno první den neodhlášenou stravu vyzvednout do jídlonosiče ve školní jídelně od 11:00 hodin do 11:30 hodin.

Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, ale bude započtena a musí být strávníkem zaplacena. Rovněž tak při návratu po nemoci je nutné se ve stejném termínu včas přihlásit. Jinak nebude moci strávník dostat oběd.

Zároveň žádáme rodiče, aby dodržovali termín hotovostního placení obědů. (Vždy první dva dny následujícího měsíce.)

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto pokynů.

Telefonní číslo do školní jídelny: 604 283 694