Úvod > Školní jídelna > Zprávy ŠJ

2 Starší

Oznámení o zvýšení cen stravného od 1. 1. 2020

Datum konání: 1. 1. 2020

Od 1. ledna 2020 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Oznámení o zvýšení cen stravného od 1. 1. 2019

Datum konání: 1. 1. 2019

Od 1. ledna 2019 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Datum konání: 1. 9. 2016

Školní jídelna upozorňuje strávníky, že za účelem správného zúčtování poplatku za stravování je nutné dodržovat podmínky přihlašování a odhlašování stravy. Strávník je na základě přihlášky na začátku školního roku přihlášen k pravidelnému odběru.

Pokud stravu na daný den nechce, musí ji den předem do 14:00 hodin odhlásit.

Při nemoci je možno první den neodhlášenou stravu vyzvednout do jídlonosiče ve školní jídelně od 11:00 hodin do 11:30 hodin.

Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, ale bude započtena a musí být strávníkem zaplacena. Rovněž tak při návratu po nemoci je nutné se ve stejném termínu včas přihlásit. Jinak nebude moci strávník dostat oběd.

Zároveň žádáme rodiče, aby dodržovali termín hotovostního placení obědů. (Vždy první dva dny následujícího měsíce.)

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto pokynů.

Telefonní číslo do školní jídelny: 604 283 694

2 Starší