Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy Kolinec
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Dopravní soutěž mladých cyklistů 2019 - krajské kolo v Plzni a Melchiorově Huti

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2019 - krajské kolo v Plzni a Melchiorově HutiDatum konání:
29.5.2019
Datum ukončení:
30.5.2019

Ve středu 29. 5. 2019 a ve čtvrtek 30. 5. 2019 se zúčastnilo družstvo žáků 5. a 6. třídy základní školy v Plzni (Dětské dopravní hřiště v areálu 33. ZŠ T. Brzkové) a Melchiorově Huti (rekreační zařízení) krajského kola „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ pro žáky základních škol ve věku 10 – 16 let.

Závodilo se ve dvou věkových kategoriích po 7 družstvech reprezentujících jednotlivé "okresy" Plzeňského kraje, vítězná družstva z obou kategorií (shodně ZŠ Černošín - okres Tachov) postoupila do celostátního finále, které se koná v Liberci.

Ve své I. kategorii (žáci ve věku 10 - 12 let dosažených v příslušném kalendářním roce) obsadilo družstvo ZŠ a MŠ Kolinec ve složení Václav KlímaTomáš Lorenc, Šárka Králová a Anastázie Šiplová 6. místo ze 7 zúčastněných školních družstev.

Foto_DS_2019.jpg Diplom_DS_2019_ml.jpg

- více viz: Hodnocení

- fotografie ve fotogalerii