Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Dopravní soutěž mladých cyklistů 2019 - okresní kolo v Klatovech

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2019 - okresní kolo v Klatovech

16.5.2019

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 se zúčastnila 2 družstva žáků (družstvo 5. a 6. třídy a družstvo 7. a 8. třídy) základní školy v Klatovech (Erbenovo náměstí a jídelna Základní školy, Čapkova ul.) okresního kola „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ pro žáky základních škol ve věku 10 – 16 let.

Foto_DS_2019.JPG

V I. kategorii (družstvo 5. a 6. třídy - žáci ve věku 10 - 12 let dosažených v příslušném kalendářním roce) dosáhlo družstvo ZŠ a MŠ Kolinec ve složení Václav KlímaTomáš Lorenc, Šárka Králová a Anastázie Šiplová nečekaného úspěchu, když obsadilo 1. místo ze 6 zúčastněných školních družstev, a vybojovalo si postup do krajského kola, které se koná ve středu 29. 5. 2019 a ve čtvrtek 30. 5. 2019 v Plzni (Dětské dopravní hřiště v areálu 33. ZŠ T. Brzkové) a v Melchiorově Huti (rekreační zařízení), a bude zde reprezentovat "okres Klatovy" v konkurenci vítězů ostatních okresních kol Plzeňského kraje!!!

Diplom_DS_2019_ml.jpg

Ve II. kategorii (družstvo 7. a 8. třídy - žáci ve věku 12 - 16 let dosažených v příslušném kalendářním roce) obsadilo družstvo ZŠ a MŠ Kolinec ve složení Dominik HelferMartin Pech, Karolína Černá a Karolína Haisová 5. místo z 8 zúčastněných školních družstev.

Diplom_DS_2019_st.jpg

- více viz: Hodnocení