Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. 11. 2020

Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. 11. 2020

18.11.2020

Obnovení prezenční výuky žáků 1. a 2. ročníku základní školy od středy 18. listopadu 2020

Informujeme zákonné zástupce žáků 1. a 2. ročníku ZŠ Kolinec, že od středy 18. listopadu 2020 je obnovena prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku základních škol, která je pro všechny tyto žáky povinná

Příchod do školy umožněn od 7:30 do 7:45 hlavním vchodemkde si žáky převezme třídní učitelka.
Ukončení výuky podle platného rozvrhu hodin, následuje oběd přihlášených žáků ve školní jídelně a odpolední školní družina pro přihlášené žáky, která bude v provozu v obvyklém čase (doporučujeme zkrátit čas pobytu dětí ve školní družině na nezbytnou dobu).
Od pondělí 23. listopadu 2020 bude v provozu také ranní školní družina pro přihlášené žáky.

Při pobytu ve škole bude nutno dodržovat hygienická opatření!
Místo tělesné výchovy se budou konat vycházky, stále platí zákaz zpěvu.
Veškerý pobyt v prostorách školy je v rouškách včetně vycházek.
Každý žák bude mít s sebou minimálně 2 roušky a igelitový sáček na uložení použitých roušek. Pokud dítě tráví odpoledne ve školní družině, doporučujeme 3 roušky. Prosíme zákonné zástupce o denní kontrolování stavu a počtu roušek ve školním batohu!

Pro žáky 3. až. 9. ročníku ZŠ Kolinec bude i nadále probíhat povinné vzdělávání distančním způsobem - viz podrobnosti.

Od 18. listopadu 2020 se mohou ve školní jídelně prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce.
Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost v prostorách školní jídelny nosit roušky, s výjimkou doby konzumace stravy.
V případě zájmu o stravování žáků 1. a 2. ročníku ZŠ Kolinec od středy 18. 11. 2020 musí zákonný zástupce oběd svému dítěti přihlásit nejpozději do pondělí 16. 11. 2020 do 14:00 hodin. Pokud dítě onemocní, může si zákonný zástupce první den nemoci odebrat jídlo do jídlonosiče.
Žáci 3. až 9. ročníku ZŠ Kolinec mají v době povinné distanční výuky nárok na dotovaný oběd, případný zájem o odběr stravy do jídlonosiče si zákonní zástupci domluví s vedoucí školní jídelny.
Vydání oběda do jídlonosiče z označeného výdejového okénka u školní kuchyně v době od 11:00 do 11:30 - prosíme o dodržování stanovené doby.

Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020 (PDF)

Další informace budou postupně upřesněny na webových stránkách školy.

Žádáme zákonné zástupce žáků o pravidelné sledování těchto informací na webových stránkách školy.

Informace k ošetřovnému v době uzavření škol
 - viz webové stránky MPSV.