Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy Kolinec
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Projekt "Paměť národa"

Projekt "Paměť národa"Datum konání:
26.4.2019

Vybraní žáci 8. a 9. ročníku základní školy se zapojili do celostátního projektu "Příběhy našich sousedů". Žáci se za doprovodu pedagoga a pracovníků organizace Post Bellum na několik měsíců stali rozhlasovými nebo televizními dokumentaristy - podrobněji viz Klatovský deník.

V sále klatovské radnice se uskutečnila slavnostní prezentace projektu "Příběhy našich sousedů", žáci natáčeli filmy a audiozáznamy o historii s pamětníky. 
Vítězným týmem se stali žáci naší školy pod vedením Mgr. Adama Hanuse: Nikol GrasslováNatálie Konvalinková, Eliška Brůhová, Dominik Helfer a Jiří Chroust - podrobněji viz Klatovský deník a www.pribehynasichsousedu.cz.