Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Vzdělávací aktivity pro žáky 1. až 5. ročníku

Vzdělávací aktivity pro žáky 1. až 5. ročníku

25.5.2020

Na základě rozhodnutí MŠMT ČR informujeme zákonné zástupce žáků 1. stupně ZŠ a MŠ Kolinec, že žáci 1. až 5. ročníku se mohou ve škole od pondělí 25. 5. 2020 do konce školního roku 2019/2020 účastnit „Vzdělávacích aktivit“.

Dle manuálu MŠMT „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ (viz příloha) je zákonný zástupce povinen vyjádřit zájem o docházku žáka do školy.

Jednotliví třídní učitelé pošlou v pondělí 11. 5. 2020 zákonným zástupcům žáků 1. stupně na jejich e-mailovou adresu e-mail s informacemi a přílohou, která obsahuje dotazník (dotazník ke stažení ve formátu .rtf zde) k této účasti a základní pravidla, která bude nutno dodržovat. Žádáme tímto zákonné zástupce o přečtení, vyplnění a doručení vyplněného dotazníku zpět e-mailem (na adresu příslušného třídního učitele nebo třídní učitelky) nejpozději do středy 13. 5. 2020. Další organizace se může měnit podle počtu přihlášených žáků a dle nařízení vlády ČR.