Úvod > Aktuality > Fotbal 2024

Datum konání:
14.5.2024

Okrskové kolo ve velkém fotbale žáků 2. stupně ZŠ
Ve středu 24. 4. 2024 odehrálo družstvo žáků 8. a 9. třídy ZŠ a MŠ Kolinec na fotbalovém hřišti s umělou trávou v Sušici okrskové kolo ve velkém fotbale žáků 2. stupně ZŠ za účasti 4 školních družstev, kterými byla družstva ZŠ Sušice, Lerchova ul., ZŠ TGM Sušice a ZŠ a MŠ Velhartice.

Podrobnosti - viz článek (Zprávy ZŠ)

Okrskové kolo v minifotbale McDonald’s Cup – 1. až 3. třída

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 odehrálo družstvo žáků 1. až 3. třídy ZŠ a MŠ Kolinec na fotbalovém hřišti s umělou trávou v Sušici okrskové kolo v minifotbale McDonald’s Cup za účasti 4 školních družstev, kterými byla družstva ZŠ Sušice, Lerchova ul., ZŠ TGM Sušice a ZŠ a MŠ Hlavňovice.

Okrskové kolo v minifotbale McDonald’s Cup – 4. a 5. třída

Ve čtvrtek 25. 4. 2024 odehrálo družstvo žáků 4. a 5. třídy ZŠ a MŠ Kolinec na fotbalovém hřišti s umělou trávou v Sušici okrskové kolo v minifotbale McDonald’s Cup za účasti 4 školních družstev, kterými byla družstva ZŠ Sušice, Lerchova ul., ZŠ TGM Sušice a ZŠ a MŠ Velhartice.

Podrobnosti - viz článek (Zprávy ZŠ)