Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy Kolinec
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace ze ŠJ - zálohy na obědy

Informace ze ŠJ - zálohy na obědy



Datum konání:
1.9.2023

Vážení zákonní zástupci a strávníci školní jídelny,

na základě Vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování z důvodu zvyšujícího se počtu nezaplacených obědů (neplatících strávníků) bude od září zavedena zálohová platba ve výši měsíčních obědů za stravné v ŠJ. Tato záloha Vám bude stržena inkasem k 12. dni daného měsíce. Na konci každého měsíce bude záloha vyúčtována dle odebraných obědů (přehled budete mít v aplikaci Strava.cz). Prosíme všechny strávníky, aby měli nastavené inkaso na dostatečnou částku. Týká se především těch, kteří pobírali obědy během srpna (bude Vám stržena částka za srpen zpětně a za září zálohově).

V případě jakéhokoliv dotazu se obraťte na vedoucí školní jídelny paní Hraničkovou: hranickova@zskolinec.cz, 604 283 694.

 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Pavlína Sluková

ředitelka MŠ a ZŠ Kolinec