Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy Kolinec
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolekce oblečení - spuštění e-shopu

Školní kolekce oblečení - spuštění e-shopuDatum konání:
27.10.2023

Krásný den všem,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

 

Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zskolinec/

 

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 16.11.2023. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my! 

 ZS Kolinec_kolekce_zmenš.jpg