Úvod > Školní jídelna

Podrobněji - viz příloha

Oznámení o otevření školní kuchyně od 10. 11. 2020

Od úterý 10. listopadu 2020 je opět v provozu školní kuchyně.

V úterý 10. listopadu 2020 se vaří pro zaměstnance školy, žáky základní školy v distanční výuce přihlášené k odběru stravy a cizí strávníky, od středy 11. listopadu 2020 navíc pro děti z mateřské školy.

Žádáme strávníky nebo jejich zákonné zástupce, aby nahlásili odběr stravy (telefonní číslo do školní jídelny: 604 283 694).

Pozn.: Aktuální informace rovněž na "Facebookových stránkách Městyse Kolinec" a v hlášeních obecního rozhlasu.

Informace o vydávání obědů cizím strávníkům od 1. 9. 2020

Od úterý 1. září 2020 se obědy cizím strávníkům vydávají z označeného výdejového okénka u školní kuchyně v době od 11:00 do 11:30

Prosíme o dodržování stanovené doby.

Oznámení o zvýšení cen stravného od 1. 1. 2020

Od 1. ledna 2020 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Informace pro rodiče od 1. 9. 2016

Školní jídelna upozorňuje strávníky, že za účelem správného zúčtování poplatku za stravování je nutné dodržovat podmínky přihlašování a odhlašování stravy. Strávník je na základě přihlášky na začátku školního roku přihlášen k pravidelnému odběru.

Pokud stravu na daný den nechce, musí ji den předem do 14:00 hodin odhlásit.

Při nemoci je možno první den neodhlášenou stravu vyzvednout do jídlonosiče ve školní jídelně od 11:00 hodin do 11:30 hodin.

Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, ale bude započtena a musí být strávníkem zaplacena. Rovněž tak při návratu po nemoci je nutné se ve stejném termínu včas přihlásit. Jinak nebude moci strávník dostat oběd.

Zároveň žádáme rodiče, aby dodržovali termín hotovostního placení obědů. (Vždy první dva dny následujícího měsíce.)

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto pokynů.

Telefonní číslo do školní jídelny: 604 283 694

- viz příloha