Úvod > Školní jídelna

Podrobněji - viz příloha

Informace o vydávání obědů cizím strávníkům od 20. 4. 2020

Od pondělí 20. dubna 2020 do ukončení rekonstrukce školní kuchyně, která byla dočasně přestěhována do prostor ZOD Kolinec, se obědy cizím strávníkům vydávají z označeného okna (vpravo od dveří do školní kuchyně) v době od 11:30 do 12:00

Prosíme o dodržování stanovené doby.

Oznámení o zvýšení cen stravného od 1. 1. 2020

Od 1. ledna 2020 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Informace pro rodiče od 1. 9. 2016

Školní jídelna upozorňuje strávníky, že za účelem správného zúčtování poplatku za stravování je nutné dodržovat podmínky přihlašování a odhlašování stravy. Strávník je na základě přihlášky na začátku školního roku přihlášen k pravidelnému odběru.

Pokud stravu na daný den nechce, musí ji den předem do 14:00 hodin odhlásit.

Při nemoci je možno první den neodhlášenou stravu vyzvednout do jídlonosiče ve školní jídelně od 11:00 hodin do 11:30 hodin.

Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, ale bude započtena a musí být strávníkem zaplacena. Rovněž tak při návratu po nemoci je nutné se ve stejném termínu včas přihlásit. Jinak nebude moci strávník dostat oběd.

Zároveň žádáme rodiče, aby dodržovali termín hotovostního placení obědů. (Vždy první dva dny následujícího měsíce.)

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto pokynů.

Telefonní číslo do školní jídelny: 604 283 694

- viz příloha