Úvod > Školní jídelna

Podrobněji - viz příloha

Oznámení o úpravě cen stravného od 1. 1. 2023

Od 1. ledna 2023 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Oznámení o úpravě cen stravného od 1. 9. 2022

Od 1. září 2022 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha

Oznámení o úpravě cen stravného od 1. 1. 2022

Od 1. ledna 2022 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha

Oznámení o úpravě cen stravného od 1. 9. 2021

Od 1. září 2021 dochází k úpravě cen stravného podle novely vyhlášky o školním stravování č. 272/2021 Sb. platné od 1. 9. 2021 pro děti mateřské školy (7 let celodenní - odložená školní docházka).

Podrobněji - viz příloha.

Oznámení o zvýšení cen stravného od 1. 1. 2021

Od 1. ledna 2021 dochází ke zvýšení cen stravného pro děti mateřské školy, žáky základní školy, zaměstnance školy i pro cizí strávníky.

Podrobněji - viz příloha.

Informace o vydávání obědů cizím strávníkům od 1. 9. 2020

Od úterý 1. září 2020 se obědy cizím strávníkům vydávají z označeného výdejového okénka u školní kuchyně v době od 11:00 do 11:30

Prosíme o dodržování stanovené doby.

Informace pro rodiče od 1. 9. 2016

Školní jídelna upozorňuje strávníky, že za účelem správného zúčtování poplatku za stravování je nutné dodržovat podmínky přihlašování a odhlašování stravy. Strávník je na základě přihlášky na začátku školního roku přihlášen k pravidelnému odběru.

Pokud stravu na daný den nechce, musí ji den předem do 14:00 hodin odhlásit.

Při nemoci je možno první den neodhlášenou stravu vyzvednout do jídlonosiče ve školní jídelně od 11:00 hodin do 11:30 hodin.

Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá, ale bude započtena a musí být strávníkem zaplacena. Rovněž tak při návratu po nemoci je nutné se ve stejném termínu včas přihlásit. Jinak nebude moci strávník dostat oběd.

Zároveň žádáme rodiče, aby dodržovali termín hotovostního placení obědů. (Vždy první dva dny následujícího měsíce.)

Děkujeme za pochopení a dodržování těchto pokynů.

Telefonní číslo do školní jídelny: +420 604 283 694

- viz příloha