Úvod > Aktuality > Historie aktualit > Historie aktualit - školní rok 2019/2020 > Konzultace žáků 9. ročníku za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy

11.5.2020

Na základě rozhodnutí MŠMT ČR informujeme zákonné zástupce, že žáci 9. ročníku se mohou ve škole od pondělí 11. 5. 2020 dobrovolně účastnit konzultací za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy z českého jazyka a matematiky. Podmínkou účasti je zákonnými zástupci vyplněné a podepsané "Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění včetně seznámení s vymezením osob s rizikovými faktory odevzdané v den nástupu - viz příloha.

Konzultace budou probíhat v pondělí a ve čtvrtek po dobu 4 vyučovacích hodin. Příchod do školy umožněn od 7:30. Odchod po 11:30. Žák přichází a odchází sám, cestou do školy a ze školy je povinen dodržovat obecná pravidla chování stanovená krizovými opatřeními. Při pobytu ve škole bude nutno dodržovat hygienická opatření nastavená školou. Předem je možné si přihlásit ve školní jídelně oběd.

Výuka i nadále probíhá distanční formou. Organizace provozu může být průběžně upravena podle konkrétního zájmu. Tato pravidla vycházejí z aktualizovaného manuálu MŠMT „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ viz příloha.

Zákonný zástupce je povinen vyjádřit zájem o docházku žáka do školy. Žádáme tímto zákonné zástupce o písemné stanovisko do úterý 5. 5. 2020 na e-mailovou adresu: skola@zskolinec.cz.