Úvod > Základní škola > Úkoly pro žáky - mimořádné opatření (uzavření školy) > Zpřístupnění celého obsahu Didakta i pro žáky v domácnosti - školní rok 2020/2021

Zpřístupnění celého obsahu Didakta i pro žáky v domácnosti - říjen 2020

SILCOM Multimedia, s.r.o.

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro vaši školu:
LOGIN: crna420@didakta.cz
HESLO: TURX
PIN: 9JD3

PRO PŘÍSTUP K VÝUKOVÝM PROGRAMŮM NA DIDAKTA.CZ SI ŽÁCI MUSÍ NAINSTALOVAT NAŠI APLIKACI DIDAKTACZ PROJEKTOR z tohoto linku:
http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
VÍCE INFORMACÍ ZDE [2].

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „ZADAT PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora [3].

PIN je platný 14 dnů, v případě prodloužení plošného uzavření škol jej automaticky prodloužíme.

Držíme Vám palce ve zvládání covidové situace a pevně doufáme, že i naše programy Vám pomohou překonat výzvy spojené s distančním vzděláváním.