Oficiální stránky Základní školy a Mateřské školy Kolinec
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zprávy ZŠ > Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k nošení roušek s účinností od 10. 9. 2020

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k nošení roušek s účinností od 10. 9. 2020Datum konání:
10.9.2020

Od 10. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol – např. chodby a toalety – (kromě pedagogů, dětí a žáků v mateřských školách a ve školách zřízených podle § 16 odst. 9 školského zákona a dalších výjimek viz příloha). Roušky se nosit nemusí tedy například v učebnách, laboratořích nebo tělocvičnách. Stejně tak se roušky nemusí nosit v kabinetech a jiných prostorech vymezených pro zaměstnance. 

Mimořádné opatření viz příloha.